مجموعه هشتم کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ مکانیک ساخت و تولید

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک

مهندسی ساخت و تولید شاخه‌ای از مهندسی است که با بررسی فرآیندها و شیوه‌های تولید در صنعت و بکارگیری و کنترل آنها، به برنامه‌ریزی بهینه برای فرآیندهای تولیدی می‌پردازد تا کلیه امکانات و سیستم‌ها از جمله ماشین‌آلات، تجهیزات، ابزارها و روش‌ها را برای تولید محصولات باکیفیت و هزینه بهینه، بهبود بخشد.
امروزه مهندسی ساخت و تولید با هدف ساخت فرآورده‌های باکیفیت و هزینه منطقی، در تمامی صنایع و روند تولید محصولات صنعتی نقش بسیار مهمی دارد. بخش‌های اصلی مهندسی ساخت و تولید برنامه‌ریزی، روندها و شیوه‌های تولید، کنترل کیفیت، طراحی ابزار، رباتیک و طراحی و تولید به کمک کامپیوتر می‌باشند. مهندسی مکانیک ساخت و تولید به دلیل ماهیت و کاربرد، ضمن استفاده از علومی مثل ریاضیات، اقتصاد و مدیریت با مهندسی برق، مهندسی مواد و مهندسی صنایع ارتباط نزدیکی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب در زمینه مهندسی مکانیک ساخت و تولید و در موضوعات اصول و مبانی مکانیک ساخت و تولید، فرآیندها و فناوری‌های ساخت و تولید، اتوماسیون در تولید، نگهداری و تعمیرات، طراحی خط تولید و مونتاژ، اتوماسیون صنعتی، طراحی و ترسیم مهندسی، ماشین‌های صنعتی، چرخ‌دنده‌ها، دینامیک ماشین‌ها، طراحی صنعتی، طراحی محصول، طراحی فرآیند ساخت و تولید، سیستم‌ها و روش‌های اندازه‌گیری، مدیریت ماشین‌آلات، برنامه‌ریزی در تولید و صنعت، طراحی و مدیریت سیستم‌ها، مدیریت و کنترل پروژه، مدیریت کیفیت، مدیریت و بهینه‌سازی چرخه تولید، ماشین‌ها و تجهیزات فرآیندهای کارخانه و نیروگاه، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی مکانیک ساخت و تولید تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب در زمینه مهندسی مکانیک ساخت و تولید
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.