مجموعه اول کتاب‌های پزشکی؛ بافت‌شناسی

دسته: بیولوژی، پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های بیولوژی، مجموعه‌های پزشکی

بافت‌شناسی بخشی از علم پزشکی و بیولوژی می‌باشد که به مطالعه و بررسی میکروسکوپی ساختار و کارکرد بافت‌ها و ارگان‌های مختلف بدن می‌پردازد. به دلیل اهمیت درک جزئیات ساختمانی بافت اعضای مختلف بدن برای فهم فعالیت فیزیولوژیک و تغییرات پاتولوژیک آن‌ها، علم بافت‌شناسی به‌عنوان یکی از پایه‌های اصلی علوم پزشکی شناخته می‌شود.
امروزه بافت‌شناسی علاوه بر مطالعه بافت طبیعی ارگان‌های موجودات زنده، در مطالعه آسیب‌شناسی نیز کاربرد دارد. همچنین تحقیقات و مطالعات این علم بطور مستقیم یا غیرمستقیم سهم قابل ملاحظه‌ای را در کسب نتایج پژوهشی صحیح و کاربردی در علوم زیستی، دارا می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه علم بافت‌شناسی و در موضوعات اصول و مبانی علم بافت‌شناسی، یاخته‌شناسی، رویان‌شناسی، آناتومی اعصاب، آناتومی میکروسکوپیک، سلول‌های بنیادی، بافت‌شناسی سلولی، ریخت‌شناسی، فیزیولوژی و آناتومی، بیومیمتیک، مهندسی سلول، بیولوژی سلولی و مولکولی، سلول‌های خونی، سلول‌درمانی، مقالات، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و متخصصان علوم زیستی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه علم بافت‌شناسی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه