مجموعه دهم کتاب‌های پزشکی؛ دندان‌پزشکی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

دندان‌پزشکی یکی از بخش‌های تخصصی دانش پزشکی است که به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می‌پردازد. این علم علاوه بر دارا بودن تخصص و مهارت‌های عملی و تکنیکی با برخی از علوم پایه پزشکی از جمله بافت‌شناسی، آناتومی، فیزیولوژی، بیوشیمی، ژنتیک، میکروب‌شناسی و ایمنی‌شناسی و نیز برخی دیگر از شاخه‌های تخصصی پزشکی مرتبط است.
دندان‌پزشکی با مطالعه و بررسی مسائل مربوط به بهداشت، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان نقش مهمی در تامین سلامت دهان و دندان‌ها دارا می‌باشد و امروزه ضمن استفاده از روش‌ها و مواد جدید و با پرداختن به مباحث جدیدی از جمله زیبایی دندان‌ها، اهمیت قابل توجهی در ایجاد و حفظ زیبایی چهره ایفا می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه دندان‌پزشکی و در موضوعات اصول و مبانی دندان‌پزشکی، آناتومی دندان، ارتودنسی، پروتز دندان، جراحی دهان، فک و صورت، ایمپلنت‌های دندانی، تجهیزات دندان‌پزشکی، مواد ترمیمی دندان، دندان‌های مصنوعی، دندان‌پزشکی زیبایی، پزشکی دهان و دندان، دندان‌پزشکی بالینی، آسیب‌شناسی دهان و دندان، داروهای دندان‌پزشکی، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، متخصصان و دانشجویان دندان‌پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه دندان‌پزشکی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.