مجموعه یازدهم کتاب‌های پزشکی؛ چشم‌پزشکی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

چشم‌پزشکی شاخه‌ای تخصصی از علم پزشکی است که ضمن مطالعه و بررسی آناتومی، فیزیولوژی و بیماری‌های چشم انسان، به تشخیص بیماری‌های چشم و درمان آنها با استفاده از روش‌های طبی و جراحی می‌پردازد.
امروزه چشم‌پزشکی با استفاده از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته و کارآمد در درمان بسیاری از بیماری‌های متداول چشم، پیشرفت‌های بسیار زیادی نموده و آگاهی از دانش روز در روند تشخیص و ارزیابی بیماری‌ها برای چشم‌پزشکان از اهمیت بالایی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه چشم‌پزشکی و در موضوعات اصول و مبانی چشم پزشکی، گلوکوم، آب مروارید، بینایی‌سنجی، نوروافتالمولوژی، بیماری‌های شبکیه، لنزها، دژنراسیون ماکولا، انحراف چشم، جراحی عیوب انکساری، معاینه زاویه چشم، رتینوپاتی دیابتی،‌ بیماری‌های چشمی، کراتوکونوس، ویترکتومی، عمل Cross Linking، پیرچشمی، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و دانشجویان چشم‌پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه چشم‌پزشکی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.