مجموعه سیزدهم کتاب‌های پزشکی؛ ارتوپدی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

ارتوپدی شاخه‌ای از علم پزشکی است که به شناخت و درمان بیماری‌های سیستم حرکتی بدن و اصلاح ناهنجاری‌های مربوط به استخوان‌ها، مفاصل، عضلات و دیگر بافت‌های اندام‌های حرکتی می‌پردازد. این علم با روش‌های جراحی و غیرجراحی به درمان مشکلات دستگاه حرکتی بدن می‌پردازد.
به دلیل گستردگی بیماری‌های سیستم حرکتی علم ارتوپدی شامل زیرشاخه‌های گوناگونی می‌باشد که به بیماری‌ها و ناهنجاری‌های گوناگونی از جمله آسیب‌های استخوان‌ها و مفاصل تحت تاثیر ضربات مثل شکستگی، دررفتگی، کشیدگی و رگ‌به‌رگ شدن، پاره‌شدن تاندون‌ها و رباط‌ها، آسیب‌های ورزشی، خراب‌شدن مفاصل بدن مثل آرتروز و ساییدگی مفصل، عفونت اندام‌ها، تومورهای استخوان و بافت‌های نرم اندام، بیماری‌های مادرزادی اندام‌ها، جراحی دست، جراحی شانه و آرنج، جراحی ستون مهره، جراحی لگن و مفصل ران، جراحی زانو، جراحی پا، جراحی ارتوپدی کودکان، جراحی تومورهای سیستم حرکتی، جراحی تروما و آسیب‌های اسکلتی، جراحی آسیب‌های ورزشی و بسیاری موارد دیگر می‌پردازند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب در زمینه ارتوپدی و در موضوعات اصول و مبانی ارتوپدی، استخوان‌شناسی، جراحی ارتوپدی، پوکی استخوان، جراحی آرنج، آرتروز، آسیب‌ها و بیماری‌های اسکلتی، شکستگی‌های استخوان، آسیب‌ها و بیماری‌های مفاصل و استخوان، آسیب‌ها و بیماری‌های ستون فقرات، آسیب‌ها و بیماری‌های زانو، جراحی تروما و آسیب‌های اسکلتی، عضلات اسکلتی، ارتوپدی کودکان، امراض استخوانی، ارتوپدی ورزشی، تعویض مفصل، آرتروسکوپی، بیماری‌های اسکلتی عضلانی، تکنیک‌های جراحی ارتوپدی، علم ارتوپدی، ارتوپدی بالینی، جراحی‌های کم‌تهاجمی در ارتوپدی، آزمون ارتوپدی بالینی، تصویربرداری تشخیصی، تصویربرداری اسکلتی عضلانی، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، متخصصان و دانشجویان ارتوپدی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب در زمینه ارتوپدی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.