مجموعه شانزدهم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی قلب و عروق

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی قلب و عروق یکی از شاخه‌های تخصصی علم پزشکی می‌باشد که به پیشگیری، ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات و بیماری‌های قلب و عروق می‌پردازد. این علم شامل تشخیص پزشکی و درمان اختلالات مادرزادی قلب، بیماری‌های عروق کرونر، نارسایی قلب، بیماری‌های دریچه‌ای قلب و الکتروفیزیولوژی است.
پزشکی قلب و عروق با برخی علوم پایه پزشکی همچون آناتومی، فیزیولوژی و الکتروفیزیولوژی، بیوشیمی، پاتولوژی، پاتوفیزیولوژی، فارماکولوژی، بیولوژی مولکولی و برخی علوم دیگر در دانش پزشکی مرتبط بوده و مهارت‌ها و تخصص‌های مختلفی از جمله مهارت‌های بالینی، مشاوره‌ای و تکنیکی، بکارگیری صحیح آزمایش‌ها،‌ ارزیابی‌ها و روش‌های تشخیصی، روش‌های پیشگیری و درمانی و بسیاری از مهارت‌های دیگر مرتبط با دستگاه قلب و عروق بدن انسان را دربرمی‌گیرد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب در زمینه پزشکی قلب و عروق و در موضوعات اصول و مبانی پزشکی قلب و عروق، بیماری‌های قلب و عروق، جراحی قلب و عروق، الکتروکاردیوگرافی بالینی، الکتروشوک قلبی، آناتومی قلب و عروق، نوار قلب، سکته قلبی، تصلب شرایین، دستگاه گردش خون، آریتمی‌های قلبی، اکوکاردیوگرافی، حمله قلبی، ضربان قلب، مراقبت‌های قلبی، بیهوشی قلب، سندرم‌های کرونری حاد، بیماری‌های عروق کرونری، دریچه میترال، فیبریلاسیون دهلیزی، فیزیولوژی قلب و عروق، تصویربرداری از قلب و عروق، تصویربرداری تشخیصی، ناراحتی‌های قلبی، ام‌آرآی و سی‌تی‌اسکن قلب و عروق، جراحی اندوواسکولار، فارماکولوژی قلب و عروق، همودینامیک، قلب‌شناسی تهاجمی، سندرم متابولیک و قلب و عروق، بیماری‌های قلب و عروق کودکان، نقشه‌برداری قلب، توانبخشی قلب، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان پزشکی قلب و عروق تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب در زمینه پزشکی قلب و عروق
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.