مجموعه هجدهم کتاب‌های پزشکی؛ جراحی دهان، فک و صورت

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

جراحی دهان، فک و صورت یکی از شاخه‌های تخصصی جراحی در علم پزشکی می‌باشد که طیف وسیعی از بیماری‌ها، صدمات و نقوص بافت‌های نرم و سخت دهان، فک، صورت، سر و گردن را با روش‌های جراحی اصلاح می‌کند.
این علم شامل جراحی طیفی از آسیب‌ها و صدمات بیماری‌های ناحیه دهان، فک و صورت همچون جراحی‌های داخل دهانی کوچک، کنترل و مدیریت آسیب‌های فک و صورت در بخش اورژانس، کاشت ایمپلنت، جراحی‌های زیبایی و آسیب‌شناسی دهان، فک، صورت، گردن و سر می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب در زمینه اصول و مبانی جراحی دهان، فک و صورت، روش‌های بالینی در جراحی، جراحی با لیزر، جراحی آندوسکوپیک، راینولوژی، جراحی سر و گردن، درمان تزریقی، پیوند صورت، پیوند استخوان، مهندسی بافت، پاتولوژی، مراقبت‌های حاد جراحی، مراقبت‌های بعد از جراحی، آناتومی جراحی، جراحی پلاستیک صورت، جراحی زیبایی، اصول شوارتز، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، متخصصان و جراحان دهان، فک و صورت تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب در زمینه جراحی دهان، فک و صورت
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.