مجموعه نوزدهم کتاب‌های پزشکی؛ جراحی پلاستیک و زیبایی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

جراحی پلاستیک یکی از شاخه‌های تخصصی جراحی در پزشکی است که به اصلاح یا ترمیم کارکردی، ساختاری و زیبایی هرگونه نقص و یا بدشکلی بدن انسان می‌پردازد. اصول جراحی در جراحی پلاستیک بر حفظ عروق، جایگزینی بافت مشابه با مشابه، توجه به مناطق کالبدی، و بهبود زخم با به‌حداقل‌رساندن بافت آسیب‌دیده متمرکز است.
امروزه جراحی پلاستیک نوین در دو زمینه گسترده بازسازی نقص‌های جسمی و زیباترکردن شکل عادی توسعه و تکامل یافته و علاوه بر بهبود زیبایی، بسیاری از انواع جراحی‌های ترمیمی و ترمیم سوختگی‌ها را هم شامل می‌شود. به همین خاطر جراحی پلاستیک به سبب ایجاد تعادل و هماهنگی بین قسمت‌های مختلف بدن یا صورت، به بهبود و بالابردن کیفیت زندگی فردی و اجتماعی افراد کمک می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب در زمینه اصول و مبانی جراحی پلاستیک و زیبایی، موارد عملی در جراحی زیبایی، جراحی پلاستیک و ترمیمی، اسرار جراحی پلاستیک و زیبایی، تکنیک‌های جدید بالینی، جراحی زیبایی سینه، ترمیم مو، جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی با لیزر، جراحی ترمیم سوختگی، جراحی اکوپلاستیک، جراحی سیستم اشکی، جراحی آندوسکوپیک، درمان تزریقی در جراحی زیبایی، مراقبت حاد جراحی، بیهوشی در جراحی زیبایی، آناتومی جراحی، مشکلات و عوارض جراحی پلاستیک و زیبایی، مراقبت‌های قبل، بعد و حین جراحی پلاستیک و زیبایی، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، متخصصان و جراحان پلاستیک و زیبایی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.