مجموعه بیست و یکم کتاب‌های پزشکی؛ جراحی اطفال

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

جراحی اطفال یکی از شاخه‌های تخصصی جراحی در دانش پزشکی است که به شناخت، پیشگیری و درمان جراحی ناهنجاری‌های تکاملی و اکتسابی جنین و ناهنجاری‌های تکاملی، اکتسابی و ترومای نوزادان، کودکان و نوجوانان تا سن 18سالگی می‌پردازد. به عبارت دیگر زمینه فعالیت جراحی کودکان شامل مراقبت جراحی از کودکان در حال رشد و تکامل است و این میدان کاری نیازمند علم تخصصی و مهارت‌های لازم جهت درمان بیماری‌های تکاملی، اکتسابی و صدمات در اکثر دستگاه‌های بدن می‌باشد که باید با روش‌های جراحی درمان شوند که این درمان شامل مراقبت‌های قبل از جراحی و توان‌بخشی افراد آن در دامنه سنی از جنین تا مراحل نهائی رشد و تکامل فرد می‌باشد.
هدف این بخش تخصصی از دانش پزشکی تشخیص و درمان از طریق جراحی بیماری‌های اعضا و دستگاه‌های مختلف بدن کودکان و نوجوانان تا سن 18 سالگی می‌باشد، به‌طوریکه فردی سالم و مفید و بدون معلولیت تحویل جامعه دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 65 کتاب در زمینه اصول و مبانی جراحی اطفال، تکنیک‌های عمومی در جراحی اطفال، جراحی بالینی اطفال، آندوسکوپی و جراحی در نوزادان و کودکان، اصول شوارتز، آناتومی جراحی،‌ موارد حقوقی جراحی اطفال، مشکلات و عوارض در جراحی، مراقبت‌های ویژه جراحی اطفال، ربات جراح،‌ جراحی اندوسکوپیک،‌ هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و متخصصان جراحی اطفال تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 65 کتاب در زمینه جراحی اطفال
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.