مجموعه بیست و چهارم کتاب‌های پزشکی؛ روان‌پزشکی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

روان‌پزشکی یکی از تخصص‌های دانش پزشکی است که به تشخیص، ارزیابی و بررسی مسایل رفتاری، عاطفی، ذهنی و هیجانی و پیشگیری و درمان اختلالات روانی آدمی می‌پردازد. اختلالات و بیماری‌های مختلفی مثل افسردگی، اضطراب و استرس، بیش فعالی، اختلالات رفتاری و شخصیتی در کودکان و بزرگسالان، وسواس، اوتیسم و مشکلات رفتاری و یادگیری کودکان و نوجوانان، تیک و اختلالات یادگیری و برخی از انواع اختلالات خواب که در اثر مشکلات اعصاب و روان بوجود آمده‌اند، در زمینه کاری تخصص روان‌پزشکی می‌باشند.
ارزیابی‌های روان‌پزشکی معمولا شامل اخذ شرح حال و معاینه وضعیت روانی است. معاینه فیزیکی، انجام آزمایش و گاه تصویربرداری از مغز از جمله روش‌هایی هستند که برای بررسی و ردکردن علل طبی احتمالی ایجادکننده علایم به کار می‌روند. داروها و روان‌درمانی‌ها اساس درمان‌های انجام‌شده در روانپزشکی هستند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 540 کتاب در زمینه اصول و مبانی روان‌پزشکی، بهداشت روان، اختلالات روانی، افسردگی، اضطراب و استرس، استرس اکسیداتیو، اوتیسم، اسکیزوفرنی، بیش‌فعالی، اختلالات غذا خوردن، دیسلکسیا، زبان پریشی، اختلالات زبان و گفتار، اختلالات شخصیتی، اختلال وسواس اجباری، توهم‌زاها، اعتیاد، روان‌پزشکی بالینی، روان‌پزشکی کودکان و نوجوانان، طب خواب، روان‌پزشکی سالمندان، توان‌بخشی، درس‌نامه‌ها، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان روان‌پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 540 کتاب در زمینه روان‌پزشکی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.