مجموعه بیست و پنجم کتاب‌های پزشکی؛ آنکولوژی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

آنکولوژی شاخه‌ای از رشته پزشکی می‌باشد که به مطالعه و بررسی، پیشگیری و درمان سرطان‌ها و تومورها می‌پردازد. زمینه کاری این بخش از دانش پزشکی تشخیص هرنوع سرطان با نمونه‌برداری و تصویربرداری‌های مختلف و نیز مراحل معالجه و درمان بیمار شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، رادیودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر و پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا از طریق معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب در زمینه اصول و مبانی آنکولوژی، تاریخچه آنکولوژی، متاستاز، تومورها، هورمون‌ها، ژن‌ها، ژن‌درمانی سرطان، آنکولوژی بالینی، آنکولوژی زنان و زایمان، مراقبت از سرطان، پیشگیری از سرطان، رژیم غذایی برای سرطان، شیمی‌درمانی، جراحی آنکولوژی، تصویربرداری، سلول‌های بنیادی، علائم سرطان، درمان سرطان، سرطان سینه، سرطان استخوان، سرطان معده، سرطان پوست، سرطان دهانه رحم، سرطان روده بزرگ، سرطان پروستات، سرطان ریه، سرطان خون، سرطان تخمدان، سرطان لوزالمعده، سرطان تیروئید، درس‌نامه‌ها، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان آنکولوژی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب در زمینه آنکولوژی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.