مجموعه بیست و ششم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی گوارش و کبد

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی گوارش و کبد یکی از تخصص‌های علم پزشکی و زیرمجموعه طب داخلی است که به مطالعه و بررسی، پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی و کبدی، مجاری صفراوی و لوزالمعده بزرگسالان می‌پردازد.
در پزشکی گوارش و کبد بسیاری از بیماری‌های گوارشی و کبدی مثل بیماری‌های التهابی دستگاه گوارش، بیماری‌های غدد گوارشی مثل کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجاری صفراوی، سرطان‌های گوارشی، هپاتیت‌های ویروسی و غیرویروسی، بیماری‌های التهابی روده‌ها، بیماری‌های ناشی از سوءتغذیه، بیماری‌های خودایمنی و حرکتی لوله گوارش، بیماری‌های عروقی کبد، بیماری‌های کبدی ناشی از داروها، بیماری‌های معده، مری و شکم، بیماری‌های ارثی دستگاه گوارش و کبد و بسیاری از اختلالات و بیماری‌های دیگر مورد بررسی و درمان قرار می‌گیرند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 130 کتاب در زمینه اصول و مبانی پزشکی گوارش و کبد، آندوسکوپی، دستگاه گوارش، کبد و مجرای صفراوی، بیماری‌های روده بزرگ، بیماری‌های کیسه صفرا، سرطان معده، هپاتیت C، هپاتیت E، پیوند کبد، جراحی کبد، MRI از دستگاه گوارش و کبد، سندرم روده تحریک‌پذیر، مراقبت پزشکی از بیمار پیوند کبد، پانکراس، نارسایی روده، کلستاتیک، کولونوسکوپی، درس‌نامه‌ها، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان پزشکی گوارش و کبد تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 130 کتاب در زمینه پزشکی گوارش و کبد
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.