مجموعه سی و یکم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی غدد و متابولیسم

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی غدد و متابولیسم شاخه‌ای تخصصی از علم پزشکی است که به بررسی، پیشگیری، تشخیص و درمان، مراقبت و پیگیری اختلالات سیستم هورمونی و بیماری‌های غدد مترشحه درون‌ریز شامل هیپوتالاموس، هیپوفیز، تیروئید، پانکراس، غدد فوق کلیوی، غدد تولید مثل زن و مرد، پاراتیروئید و متابولیسم کلسیم و فسفر و بیماری‌های متابولیک استخوان و متابولیسم چربی‌ها در بدن می‌پردازد.
دانش غدد و متابولیسم با برخی از شاخه‌های دیگر دانش پزشکی و بیولوژی مثل ژنتیک، پزشکی هسته‌ای، بیوشیمی بالینی، سیتوپاتولوژی، رادیولوژی و برخی علوم دیگر مرتبط بوده و امروزه همگام با پیشرفت‌های چشمگیر و روزافزون علومی نظیر ایمونولوژی و ژنتیک، توسعه و پیشرفت‌های فراوانی نموده است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه اصول و مبانی غدد و متابولیسم، دیابت، دیابت نوع 1، دیابت نوع 2، کنترل قند خون، اپیدمیولوژی دیابت، چاقی و کنترل وزن، غدد درون‌ریز، اختلالات متابولیک، هورمون‌ها، تومورها، غدد کودکان، غده تیروئید، غده هیپوفیز، تغذیه و متابولیسم، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان پزشکی غدد و متابولیسم تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه پزشکی غدد و متابولیسم
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.