مجموعه سی و دوم کتاب‌های پزشکی؛ اورولوژی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

اورولوژی شاخه‌ای تخصصی از علم پزشکی است که به بررسی، پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات و بیماری‌های دستگاه ادراری در هر دو جنس زن و مرد و نیز دستگاه باروری در مردان می‌پردازد. به دلیل ارتباط نزدیک دستگاه ادراری و باروری، اختلالات هریک بر روی دیگری تاثیرگذار است و دانش اورولوژی با روش‌های طبی و جراحی بسیاری این اختلالات و بیماری‌ها را بررسی و درمان می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب در زمینه اصول و مبانی اورولوژی، دیالیز، بیماری پروستات، سلامت جنسی، اختلالات نعوظ، لاپاروسکوپی، عملکرد جنسی، نفرولوژی کودکان، رباتیک در جراحی اورولوژیک، اختلالات جنسی، عفونت‌های دستگاه ادراری، درس‌نامه‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان اورولوژی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب در زمینه اورولوژی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.