مجموعه سی و سوم کتاب‌های پزشکی؛ نفرولوژی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

نفرولوژی یکی از شاخه‌های تخصصی دانش پزشکی است که به بررسی، پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات و بیماری‌های کلیه، شامل بیماری‌های پارانشیم کلیه مثل نارسایی حاد و مزمن کلیه، اختلالات آب و الکترولیت و اسید و باز، پرفشاری خون، دیالیز، پیوند کلیه و موارد مرتبط دیگر می‌پردازد.
نفرولوژی با برخی از شاخه‌های دیگر دانش پزشکی مثل اورولوژی، پزشکی هسته‌ای، پاتولوژی، رادیولوژی، جراحی عمومی و برخی علوم دیگر مرتبط بوده و در فرآیندهای درمانی با برخی شاخه‌ها مثل جراحی عروق، جراحی عمومی، رادیولوژی و اورولوژی همپوشانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل 150 کتاب در زمینه اصول و مبانی نفرولوژی، نفرولوژی بالینی، نفرولوژی کودکان، نارسایی کلیه، پیوند کلیه، دیابت، دیابت نوع 1، دیابت نوع 2، مراقبت از دیابت، دیالیز، اختلالات و بیماری‌های کلیوی، فشارخون بالا، هایپوگلایسمی، درس‌نامه‌ها، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان نفرولوژی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل 150 کتاب در زمینه نفرولوژی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.