مجموعه سی و چهارم کتاب‌های پزشکی؛ روماتولوژی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

روماتولوژی یکی از شاخه‌های تخصصی علم پزشکی و یک فوق تخصص در پزشکی داخلی است که به مطالعه، پیشگیری، تشخیص، درمان و مراقبت طیف وسیعی از بیماری‌های التهابی، غیرالتهابی، دژنراتیو سیستم عضلانی، بیماری‌های بافت همبند و بیماری‌های استخوان‌های بدن می‌پردازد. بسیاری از بیماری‌های مورد توجه در این علم ریشه سیستم ایمنی دارند و لذا روماتولوژی بیشتر به مطالعه ایمنی‌شناسی می‌پردازد.
زمینه فعالیت علم روماتولوژی بررسی و درمان بیماری‌های مفصلی، مشکلات خارج مفصلی، بیماری‌های استخوان، بیماری‌های ستون فقرات و بیماری‌های بافت همبند می‌باشد و با برخی علوم و تخصص‌های دیگر از علم پزشکی مثل ارتوپدی، طب فیزیکی و توان‌بخشی، روماتولوژی کودکان، رادیولوژی و جراحی اعصاب مرتبط می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه اصول و مبانی روماتولوژی، ستون فقرات، آرتروز، پوکی استخوان، ترمیم بافت غضروفی، اختلالات اسکلتی عضلانی، روماتولوژی بالینی، جراحی جایگزینی مفصل، اسپوندیلیت آنکیلوزان، رادیوگرافی بیماری‌های استخوانی و مفاصل، تصویربرداری اسکلتی عضلانی، الکترودیاگنوز، دیستروفی عضلانی، نقرس، بیومکانیک اسکلتی عضلانی، کایروپرکتیک، ارگونومی، فیبرومیالژیا، درس‌نامه‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان روماتولوژی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه روماتولوژی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.