مجموعه سی و ششم کتاب‌های پزشکی؛ پاتولوژی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پاتولوژی شاخه‌ای از علم پزشکی است که به بررسی تاثیر بیماری‌ها و آسیب‌ها در سطح بافتی، سلولی و مولکولی می‌پردازد و شامل مطالعه فرآیند بیماری در یک اندام یا تمامی بدن برای شناخت ماهیت و علت‌های آن است.
پاتولوژی شامل شاخه‌ها و علوم مختلفی از جمله پاتولوژی بالینی، پاتولوژی جراحی، پاتولوژی تشریحی، بیوشیمی، میکروبیولوژی بالینی، هماتولوژی بالینی، پاتولوژی مولکولی، ژنتیک بالینی، ایمونوپاتولوژی و برخی علوم دیگر می‌باشد که با کمک آن‌ها تشخیص بیماری‌ها بر پایه مطالعه و بررسی مایعات و سایر نمونه‌های اخذشده از بدن همانند خون و یا مطالعه میکروسکوپی و بررسی ظاهری نمونه‌های بافتی برداشته‌شده از بدن توسط پاتولوژیست یا سایر پزشکان می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 210 کتاب در زمینه اصول و مبانی پاتولوژی، پاتوفیزیولوژی، پاتولوژی عصبی، پاتولوژی بیماری‌های کلیه و دستگاه ادراری، پاتولوژی دستگاه گوارش، پاتولوژی تومور مغزی، پاتولوژی کودکان، پاتولوژی اسکلتی عضلانی، پاتولوژی جراحی زنان، پاتولوژی روانی، پاتولوژی بیماری‌های دهان، پاتولوژی خون، پاتولوژی مولکولی، پاتولوژی عروق، پزشکی قانونی، درس‌نامه‌ها، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان پاتولوژی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 210 کتاب در زمینه پاتولوژی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.