مجموعه سی و هفتم کتاب‌های پزشکی؛ ایمونولوژی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

ایمونولوژی یکی از شاخه‌های تخصصی علم پزشکی و بیولوژی است که به بررسی انواع واکنش ایمنی بدن جانداران در برابر آنتی‌ژن‌های بیگانه و روند ایجاد مصونیت در برابر عوامل بیماری‌زا می‌پردازد. این علم هم به جنبه‌های فیزیولوژیک پاسخ دفاعی بدن به عوامل بیگانه، و هم به جنبه‌های پاتولوژیک سیستم ایمنی مانند بیماری‌های خودایمنی، حساسیت، نقص ایمنی، واکسیناسیون و پیوند اعضاء می‌پردازد.
ایمونولوژی با علومی نظیر بیوشیمی، میکروبیولوژی، ژنتیک، بیولوژی سلولی و مولکولی و فیزیولوژی ارتباط بسیار نزدیکی دارد و امروزه به واسطه پیشرفت‌های بسیار چشمگیر و روزافزون در این علوم، توسعه و پیشرفت بسیار زیادی نموده و به‌همین‌خاطر نقش بسیار مهمی در شناخت سیستم ایمنی بدن، شناخت عوامل بیماری‌زا و تشخیص و پیشگیری از بیماری‌ها و در نتیجه تولید و ساخت واکسن‌ها، داروها و سایر فرآورده‌های ایمونولوژیک دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل 170 کتاب در زمینه اصول و مبانی ایمونولوژی، سیستم ایمنی بدن، اختلالات دستگاه ایمنی بدن، ضعف سیستم ایمنی، آلرژی، آلرژن‌ها، خود ایمنی، آنتی‌بادی‌ها، میکروب‌شناسی، عفونت‌ها، سیستم ایمنی نوزادان، آسم، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و دانشجویان پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب در زمینه ایمونولوژی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.