مجموعه سی و هشتم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی بیهوشی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

تخصص بیهوشی، یکی از شاخه‌های علم پزشکی است که به ارزیابی، مشاوره، آماده‌سازی، بی‌حسی ناحیه‌ای یا موضعی، مهار و کاهش درد، ایجاد آرامش و هوشبری بیماران در جریان عمل جراحی می‌پردازد.
این علم با تکیه بر آموزش‌های بالینی و علوم پایه پزشکی به اقدامات تشخیصی-درمانی مثل پایش و حفظ تعادل فیزیولوژیکی بیماران در مراحل قبل، حین و بعد از عمل جراحی و مراقبت و ایجاد شرایطی راحت، مطمئن و رضایت‌بخش در بیمارانی که با بی‌حسی و هوشبری تحت اقدامات تشخیصی و درمانی قرار می‌گیرند، و نیز حمایت‌های حیاتی از بیماران بحرانی و بدحال، احیاء قلبی و ریوی و مهار دردهای حاد و مزمن، می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 70 کتاب در زمینه اصول و مبانی پزشکی بیهوشی، بیهوشی و مراقبت‌های ویژه، بیهوشی بالینی، بی‌حسی موضعی، هیپرترمی، بیهوشی قلب، بیهوشی در انواع جراحی، بیهوشی کودکان، بیهوشی زنان و زایمان، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان بیهوشی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 70 کتاب در زمینه پزشکی بیهوشی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.