مجموعه چهلم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی مولکولی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی مولکولی شاخه‌ای از دانش پزشکی است که با استفاده از دانش بیولوژی سلولی و مولکولی به بررسی فرآیندهای شمیایی، فیزیکی و زیستی مرتبط با پزشکی در مقیاس مولکولی و شناخت اساس مولکولی بیماری‌ها، به تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ها می‌پردازد.
این علم، تخصصی بین علوم پایه و علوم بالینی ایجاد نموده است و امروزه با بهره‌گیری از پیشرفت‌های سریع علوم پایه و پزشکی و شناخت مکانیسم‌های سلولی و مولکولی، به ارزیابی روند برخی بیماری‌ها و پیشگیری، تشخیص و درمان آنها می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 210 کتاب در زمینه اصول و مبانی پزشکی مولکولی، زیست‌شناسی مولکولی، شبیه‌سازی مولکولی، مدل‌سازی مولکولی، ژن‌درمانی، ژنتیک، ژنتیک مولکولی، مکانیسم‌های مولکولی، آسیب‌شناسی مولکولی، تشخیص مولکولی بیماری‌ها، سلول‌های بنیادی، لیزوزوم، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان پزشکی مولکولی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 210 کتاب در زمینه پزشکی مولکولی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.