مجموعه چهل و یکم کتاب‌های پزشکی؛ ژنتیک پزشکی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

ژنتیک پزشکی یکی از شاخه‌های تخصصی پزشکی است که به مطالعه و بررسی انتقال صفات از یک نسل به نسل دیگر و ارتباط آنها با سلامت و بیماری انسان و پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات و بیماری‌های ژنتیکی و ارثی می‌پردازد. تحقیق و بررسی روی اولیگونوکلئوتید‌ها در ژن‌درمانی و نیز تاثیر ژن‌ها در تکامل دستگاه‌های بدن انسان برای پیشگیری از بیماری‌های ژنتیکی از موضوعات مورد تحقیق در ژنتیک پزشکی می‌باشند.
ژنتیک پزشکی با برخی علوم دیگر از جمله بیوشیمی، بیولوژی سلولی و مولکولی، مهندسی ژنتیک، بیوتکنولوژی ارتباط نزدیکی دارد و شامل شاخه‌های گوناگونی از جمله ژنتیک بالینی، ژنتیک بیوشیمی، مشاوره ژنتیک، سیتوژنتیک، ژنتیک مولکولی و ژنتیک بیماری‌های شایع بوده که هریک ترکیب علم ژنتیک با یکی از علوم دیگر می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب در زمینه اصول و مبانی ژنتیک پزشکی، تاریخچه ژنتیک پزشکی، ژن‌درمانی، بیماری‌های ژنتیکی، سلول‌های بنیادی، ژنتیک بالینی، بیماری‌های ارثی، مشاوره ژنتیک، اپی‌ژنتیک، DNA، اختلالات کروموزومی، انتقال ژن، ژنتیک سرطان، آلرژی، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و دانشجویان پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب در زمینه ژنتیک پزشکی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.