مجموعه چهل و سوم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی قانونی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی قانونی یکی از شاخه‌های بالینی رشته پزشکی است که با استفاده از مهارت‌های ذهنی، ارتباطی و عملی و بهره‌گیری از آخرین اصول، روش‌های علمی و مشاوره‌های تخصصی و با توجه به مبانی قانونی، به اظهارنظر کارشناسی در کلیه امور پزشکی، حسب نیاز و استعلام اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از محاکم قضایی و سایر مراجع ذیصلاح می‌پردازد.
پزشکی قانونی مرجعی صاحب صلاحیت برای اظهار نظر پزشکی حقوقی در دادگاه‌ها می‌باشد و کارشناسی‌ها و تحقیقات آن برای مراجع قضایی و سایر سازمان‌های دولتی مستند می‌باشند. این زمینه از علم پزشکی با انجام امور پزشکی و کارشناسی‌های بالینی و نیز اقدامات تشخیصی و آزمایشگاهی به درخواست مراکز و نهادهای دولتی نیازمند نظرات پزشکی قانونی، پاسخ می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 60 کتاب در زمینه اصول و مبانی پزشکی قانونی، تاریخچه پزشکی قانونی، تحلیل DNA، آسیب‌شناسی پزشکی قانونی، کالبدشکافی، هیستوپاتولوژی قانونی، جنبه‌های قانونی پرستاری، پزشکان و وکلای مدافع، نوشتن گزارش پزشکی قانونی، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و دانشجویان پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 60 کتاب در زمینه پزشکی قانونی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.