مجموعه چهل و چهارم کتاب‌های پزشکی؛ دامپزشکی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

دامپزشکی دانشی کهن و تجربی است که به تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌های حیوانات به غیر از انسان و نیز بیماری‌های مشترک انسان و دام می‌پردازد. این علم با بسیاری از شاخه‌های دیگر علوم مثل پزشکی، بیولوژی جانوری، بیوشیمی، کشاورزی و دامپروری و داروشناسی ارتباط نزدیکی دارد.
امروزه به دلیل اینکه پروتئین‌های حیوانی بدست‌آمده از حیوانات و دام‌ها سهم مهمی در تامین مواد غذایی انسان‌ها ایفا می‌کنند، دامپزشکی با نظارت بر کیفیت، کمیت و ایمنی مواد و فرآورده‌های غذایی بدست‌آمده از دام‌ها، نقش مهمی در تامین بهداشت و سلامت انسان‌ها و جامعه ایفا می‌کند. همچنین علم دامپزشکی در سطح اول درمان و مقابله با بیماری‌های مشترک بین انسان‌ها و حیوانات، از اهمیت بالایی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب در زمینه اصول و مبانی دامپزشکی، انواع بیماری‌های حیوانات، درمان بیماری‌های حیوانات، داروهای دامپزشکی، تغذیه حیوانات، استخوان‌ها و مفاصل حیوانات، جراحی حیوانات، فیزیولوژی جانوری، رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات، حیوانات کوچک، حیوانات خانگی، پزشکی پرندگان، تشخیص و درمان بیماری‌های ماهیان، ماهی زینتی، بندپایان، پستانداران، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دام‌پزشکان، دانشجویان و متخصصان دامپزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب در زمینه دامپزشکی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.