مجموعه پنجم کتاب‌های پزشکی؛ بهداشت عمومی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

بهداشت عمومی علمی مرتبط با علوم پزشکی و زیستی می‌باشد که با انجام کارها، آموزش‌ها و کوشش‌های اجتماعی به پیشگیری از بیماری‌ها و افزایش طول عمر و ارتقاء سلامتی مردم می‌پردازد. بهداشت عمومی با فراهم‌آوردن امکانات و زمینه‌های لازم و انجام تلاش‌هایی چون آموزش بهداشت، بهداشت محیط، تشخیص بیماری‌ها و پیشگیری از بیماری‌ها سعی در تامین سلامتی مردم جامعه دارد.
امروزه با توسعه جوامع و متناسب با فرهنگ و نیازهای هر جامعه زمینه‌های کاربرد بهداشت عمومی گسترش یافته و مواردی مثل تغذیه، آرامش فکری، حقوق بشر، تامین سلامتی کودکان و سالخوردگان، آلودگی هوا و حتی برخی از جنبه‌های اجتماعی، اقتصادی و روانی را شامل می‌شود.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه علم بهداشت عمومی و در موضوعات اصول و مبانی علم بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، پزشکی پیشگیری، پزشکی خانواده، بهداشت شخصی، درمان مکمل، پزشکی بالینی، دردهای مزمن، ایدز، آلزایمر، پارکینسون، دیابت، سل، اپی‌ژنتیک، بهداشت خانواده، خانواده‌درمانی، پزشکی رفتاری، پزشکی سالمندان، مواد غذایی سالم، آمار پزشکی، روش‌های آماری در بهداشت و درمان، اخلاق زیستی، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و متخصصان علم بهداشت تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه علم بهداشت عمومی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.