مجموعه هفتم کتاب‌های پزشکی؛ پرستاری

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پرستاری حرفه‌ای مهم، هنرمندانه و مورد نیاز جامعه در زمینه خدمات پزشکی می‌باشد که به تسکین درد بیماران، حفظ و بازگرداندن سلامت آن‌ها و پیشگیری از بروز بیماری می‌پردازد.
پرستاران اعضای مهمی در تیم مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی می‌باشند که نقش مهمی در پذیرش، آماده‌سازی، مراقبت و حمایت‌های روحی، جسمی و اجتماعی بیماران داشته و علاوه بر آن، نقش‌های مهم دیگری چون مشورت، مدیریت و تحقیقات در تیم پزشکی را نیز دارا می‌باشند.
امروزه با پیشرفت و توسعه روش‌ها، تجهیزات و فناوری‌های خدمات بهداشتی و درمانی، مراقبت‌های پرستاری نیز به شکل بسیار علمی و تخصصی انجام می‌گردد و به‌همین‌خاطر مطالعات و فراگیری مهارت‌های مختلف آن دارای اهمیت بسیاری می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب در زمینه پرستاری و در موضوعات اصول و مبانی علم پرستاری، راهنمای دارویی پرستاران، پرستاری مراقبت‌های ویژه، تمرین پرستاری، روش‌های مراقبت، برنامه‌ریزی پرستاری، رهبری پرستاری، پرستاری داخلی جراحی، تشخیص پرستاری، مدیریت درد، مهارت‌های کلینیکی، پرستاری سرطان، پرستاری کودکان، پرستاری سالمندان، مراقبت‌های تسکینی، روان‌پرستاری، پزشکی رفتاری، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پرستاران و متخصصان علوم زیستی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب در زمینه پرستاری
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
دیدگاه ها ۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. بسیار عالی سایتتون فوق العادست

  2. بسیار عالی و مفید
    ممنون ازشما

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.