ذرات نانو اکسید فلز در حلا‌ل های آلی

دسته: مهندسی شیمی
ذرات نانو اکسید فلز در حلا‌ل های آلی

این کتاب در رابطه با پیشرفت‌های اخیر در حوزه شیمی که به‌منظور کنترل ترکیب و اجتماع ذرات نانو اکسید فلز، خصوصیات مورد نیاز این ذرات نانو، و اندازه و شکل مرتبط به خواصشان، به بحث و بررسی می‌پردازد.
در چند سال اخیر یک جایگزین باارزش برای فرآیندهای شناخته شده سل-ژل توسعه یافته است. کتاب “ذرات نانو اکسید فلز در حلال‌های آلی” به بررسی و مقایسه سورفکتانت و راه‌های کنترل شده حلال می‌پردازد. علاوه‌براین مروری کلی بر تکنیک‌های مرتبط با ذرات نانو اکسید فلز، مسیر تبلور، خواص فیزیکی ذرات نانو اکسید فلز، برنامه‌های کاربردی مرتبط در زمینه‌های متفاوت فن‌آوری و تبدیل آنها به ذرات بزرگتر نانو و mesostructure، ارائه داده است. محققان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مواد نانو و شیمی سل-ژل، بدون تردید رویکرد آموزشی این کتاب را که در رابطه با اکسیدهای فلزی به بحث و بررسی پرداخته است، مفید خواهند یافت.
سال انتشار: 2009  |  230 صفحه  |  حجم فایل: 4 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Metal Oxide Nanoparticles in Organic Solvents: Synthesis, Formation, Assembly and Application
نویسنده
Markus Niederberger, Nicola Pinna
ناشر
Springer
ISBN10:
1848826702
ISBN13:
9781447125099

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  نانوتکنولوژی  

عناوین مرتبط:


This book discusses recent advances in the chemistry involved in the controlled synthesis and assembly of metal oxide nanoparticles. It addresses the characterization required by such nanoobjects as well as their size- and shape-dependent properties.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.