مجموعه آرشیو مجله New Scientist

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های علم و فناوری

New Scientist یک هفته‌نامه علمی معتبر و بین‌المللی است که از سال 1956 در بریتانیا چاپ و منتشر می‌شود. این مجله با کمک شبکه‌ای از خبرنگاران و دفاتر تحریریه در سرتاسر جهان، خوانندگان خود را با آخرین خبرهای علمی و فنی به‌روز نگه‌داشته و نزدیک به یک میلیون خواننده هفتگی در سرتاسر جهان دارد.
این مجله برای تمام افرادی است که به کشفیات علمی و دستاوردهای صنعتی، تجاری و اجتماعی آن‌ها علاقه‌مند هستند. همچنین تحولات، خبرها و تفاسیر متنوع جامعه علمی را پوشش داده و مقالات علمی مختلفی از موضوعات فنی تا فلسفی را ارائه می‌دهد.
مجله New Scientist صرفا به علوم اصلی نمی‌پردازد و موضوعاتی همچون اثرات اجتماعی و فرهنگی موضوعات و همچنین دستاوردهای علمی و فنی را نیز پوشش می‌دهد. از اینرو بیشتر مقالات علمی موجود در General Press براساس محتوای این مجله نوشته شده است. همچنین شامل خبرها و گزارش‌هایی در زمینه مسائل زیست‌محیطی می‌باشد و یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات معتبر جامعه علمی به شمار می‌آید.
گروه بر بالهای کتاب با تلاش فراوان آرشیوی شامل بیش از 170 شماره جدید از شماره‌های سال‌های اخیر این مجله را گردآوری کرده و به همه علاقه‌مندان و مشتاقان علم و دانش تقدیم خواهد نمود.

معرفی محصول:
تمام موضوعاتی که به صورت هفتگی توسط مجله New Scientist معرفی می‌شوند شامل بخش‌های زیر می‌باشند:
News: این بخش موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهد و شامل گزارشات ویژه در زمینه آخرین مسائل موجود و فناوری‌های درحال ظهور می‌باشد. در آخر نیز نظراتی روشنگرانه درباره هر موضوع ارائه می‌شود.
Features: تیم متخصص نویسندگان مجله، به بررسی جامع تحولات کلیدی در این بخش می‌پردازد که شامل حداقل چهار مقاله جامع و کامل به صورت هفتگی است.
Regulars: این بخش شامل مصاحبه‌هایی با شخصیت‌های عالی‌رتبه و بازبینی‌های کتب علمی می‌باشد. و در آخر به بررسی نامه‌های خوانندگان و نظرات آنها درباره مقالات اخیر می‌پردازد.
New Scientist Jobs: مجله New Scientist در این بخش، هزاران شغل و فرصت‌های مطالعاتی در زمینه‌های علمی، مهندسی و فناوری در سرتاسر جهان معرفی می‌کند.
محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیوی شامل بیش از ۱۷۰ شماره جدید از شماره‌های سال‌های اخیر مجله New Scientist
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

مجله New Scientist آخرین اخبار علم و تکنولوژی را گزارش می‌دهد، آخرین کشفیات و تحولات صورت گرفته در زندگی روزانه را پوشش می‌دهد و تأثیرات وسیع تحولات دانش بشر بر جامعه و فرهنگ مردم را شرح می‌دهد. تمام این ویژگی‌ها، مطالعه این مجله را برای تمام افرادی که ذهنی کنجکاو دارند، به یک امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل کرده است.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.