مجموعه دهم کتاب‌های هنر عکاسی؛ عکاسی دیجیتال

دسته: عکاسی، فروشگاه، مجموعه‌های عکاسی

عکاسی دیجیتال فرآیندی است که در آن تصاویر به وسیله دریافت و ثبت نور ساطع‌شده از اشیاء بر روی سطح حساس به نور یک حسگر الکترونیک ایجاد می‌گردد. این نوع عکاسی، که در حال حاضر محبوب‌ترین و رایج‌ترین تکنولوژی برای ثبت تصویرهای دوبعدی و سه‌بعدی در بازارهای مصرف‌کننده و حرفه‌ای است، به دلیل آسانی نسبی استفاده، سرعت بالای بازدید، انتقال و چاپ و نیز در بسیاری از موارد دیگر دارای برتری کیفی و ویژگی‌های منحصربه‌فرد می‌باشد.
پیشرفت سریع و ارائه قابلیت‌های جدید و پیچیده، قیمت، کیفیت و دقت بسیار مناسب در استفاده از این فناوری، آسانی نسبی ویرایش عکس‌های دیجیتالی و در دسترس‌بودن نرم‌افزارهای بسیار قدرتمند برای این کار، همه از ویژگی‌ها و در بعضی موارد چالش‌های این فناوری می‌باشد. قابلیت عکس‌برداری دیجیتال، امروزه در برخی از ابزارها و تکنولوژی‌های روزمره و در دسترس انسان از جمله تلفن‌های همراه نیز ایجاد شده و به‌سرعت در حال توسعه است و به همین دلیل آشنایی با این نوع عکاسی و کسب مهارت‌های آن بسیار مفید می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه هنر عکاسی دیجیتال و در موضوعات آموزش عکاسی دیجیتال، مبانی و مفاهیم عکاسی دیجیتال، تکنیک‌های عکاسی دیجیتال، راهنمای عکاسان، نورپردازی و استودیو، دوربین‌های عکاسی دیجیتال، مدیریت رنگ،‌ عکاسی دیجیتال حرفه‌ای، عکاسی دیجیتال هنری، عکاسی دیجیتال از چشم‌انداز و طبیعت، عکاسی دیجیتال پرتره، فیلم‌برداری و فیلم‌سازی دیجیتال، عکاسی HDR، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه هنر عکاسی دیجیتال
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.