مجموعه چهاردهم کتاب‌های هنر عکاسی؛ نرم‌افزارهای عکاسی

دسته: عکاسی، فروشگاه، مجموعه‌های عکاسی

امروزه با پیشرفت عکاسی دیجیتال و کاربرد تکنولوژی کامپیوتر در عکاسی،‌ صنعت نرم‌افزارهای ویرایش تصویر نیز توسعه بسیار زیادی داشته‌اند بطوریکه می‌توان مهارت‌های بکارگیری نرم‌افزار و ویرایش تصاویر دیجیتال را یکی از مراحل مهم عکاسی مدرن امروزی دانست.
ویرایش مناسب تصویر، ویرایشی است که ضمن برطرف نمودن عیوب ذاتی تصاویر دیجیتال و مشکلات و کاستی‌های آن و تغییراتی چون اصلاح روشنایی،‌ اصلاح رنگ، تنظیم کنتراست، رفع نویز، شارپ‌سازی، حذف اشیاء زائد و ترمیم و رتوش عکس، از زیاده‌روی در تغییر و دست‌کاری تصویر نیز پرهیز کند تا بیننده متوجه تغییر و ویرایش عکس نگردد. البته در برخی شاخه‌های عکاسی و به‌ویژه عکاسی تبلیغاتی استفاده از نرم‌افزارها برای اعمال جلوه‌های ویژه و غیرمعمولی و ایجاد حالات و تصاویر خاص امری متداول است.
بطور کلی بکارگیری نرم‌افزار، انتخاب نوع ویرایش و مقدار آن و نیز اجرای اصولی و متناسب آن در زمینه عکاسی مورد کاربرد، یکی از چالش‌ها و بحث‌های جدی در عکاسی مدرن امروزی است که با کسب مهارت‌ها و استفاده از دانش متداول و تجارب، می‌توان از آن به شکلی منصفانه، هنرمندانه و درست استفاده نمود.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای هنر عکاسی و در موضوعات خودآموز و راهنمای نرم‌افزارهای معروف ویرایش عکس، آموزش حرفه‌ای نرم‌افزارهای گرافیکی برای عکاسان، تکنیک‌های نرم‌افزاری سریع و متداول عکاسی، نرم‌افزارهای عکاسی مخصوص موبایل، نرم‌افزارهای حرفه‌ای ویرایش تصاویر دیجیتال، تکنیک‌های نرم‌افزاری هنری، تکنیک‌های نرم‌فزاری برای عکاسی پرتره ، تکنیک‌های نرم‌فزاری برای عکاسی طبیعت، تکنیک‌های نرم‌فزاری برای عکاسی سیاه و سفید، کار با افکت‌ها، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر عکاسی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای هنر عکاسی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.