مجموعه هشتم کتاب‌های هنر عکاسی؛ اصول و مبانی عکاسی، تاریخ عکاسی، عکاسی سیاه و سفید

دسته: عکاسی، فروشگاه، مجموعه‌های عکاسی

حدود چندین قرن است که انسان در تلاش است تا زیبایی‌های اطراف، خاطرات و لحظات ناب زندگی خود را ثبت و نگهداری کند و برای رسیدن به این خواسته از ساده‌ترین وسایل استفاده کرده است تا جایی که تغییرات و پیشرفت‌ها به سمت هنر عکاسی سوق داده شد. در طی چندین سال ساده‌ترین دوربین‌ها ساخته شدند تا اینکه در عصر حاضر شاهد مدرن‌ترین دوربین‌های دیجیتالی هستیم که هر یک دنیایی از پیشرفت و تکنولوژی را به دنبال دارند.
عکاسی در ابتدای پیدایش جنبه علمی داشت و با گذشت زمان جنبه صنعتی به خود گرفت، در حال حاضر هم یکی از مهمترین شاخه‌های هنر به حساب می‌آید. در حقیقت عکاسی یعنی ثبت و ایجاد یک تصویر روی موادی حساس با کمک نور و پرتوافشانی که این فرآیند امروزه تغییر شکل داده و با ورود و گسترش تکنولوژی دیجیتال به دنیای عکاسی، این هنر در بین مردم هر چه بیشتر گسترش پیدا کرده است.
عکاسی از جمله هنرهایی است که دوستداران فراوانی در جهان دارد زیرا با عکس می‌توان به ساده‌ترین سوژه‌ها، معانی عمیق‌ بخشید بطوریکه هر بیننده‌ نگاه متفاوتی به عکس داشته و این را می‌توان جذابیت هنر عکاسی دانست.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب در زمینه اصول و مبانی هنر عکاسی و در موضوعات تاریخ عکاسی، اصول، مبانی و مفاهیم هنر عکاسی، آموزش عکاسی، عکاسی سیاه و سفید، مواد و فرآیندها، راهنمای مبتدیان،‌ دید در عکاسی، عناصر عکاسی، کسب و کار با عکاسی، عکاسی هنری، ترفندها و مهارت‌های عکاسی، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر عکاسی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب در زمینه اصول و مبانی هنر عکاسی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.