مجموعه چهاردهم مجلات هنر عکاسی

دسته: عکاسی، فروشگاه، مجموعه‌های عکاسی

مجموعه چهاردهم مجلات هنر عکاسی شامل آرشیوی بسیار ارزشمند و معتبر از مجلات هنر عکاسی می‌باشد که با ارائه دو مجله مشهور در زمینه معرفی عکس‌ها و تصاویر بسیار زیبا و برگزیده از عکاسان سرتاسر جهان و عکاسی مستند، پوششی متنوع و فراگیر از بسیاری از موضوعات در هنر عکاسی از جمله تصاویر و عکس‌های منتخب، عکاسی دیجیتال، عکاسی سیاه و سفید، عکاسی از طبیعت، عکاسی هنری، عکاسی پرتره، عکاسی مستند و خیابانی و بسیاری از موارد جذاب و متنوع دیگر را پوشش می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 65 شماره از دو مجله معتبر و ارزشمند هنر عکاسی از جمله مجلات Camerapixo – Hot Shots، doc! Photo می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و علاقه‌مندان هنر عکاسی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 65 شماره از دو مجله معتبر و ارزشمند هنر عکاسی
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

عناوین مجلات موجود در این مجموعه که از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه عکاسی می‌باشند عبارتند از:

Camerapixo – Hot Shots
doc! photo

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.