مجموعه اول کتابهای فیزیک؛ تاریخ فیزیک

دسته: فروشگاه، فیزیک، مجموعه‌های فیزیک

تاریخ فیزیک علاوه بر اینکه به عنوان بخشی از تاریخ علم و در حوزه علوم انسانی مورد توجه می‌باشد، با خود علم فیزیک و نهادهای آن نیز در ارتباط است بطوریکه امروزه بسیاری از انجمن‌های بین‌المللی فیزیک بخش تاریخ فیزیک را دارا می‌باشند و در بسیاری موارد نیز پژوهش‌های تاریخ فیزیک در خود دانشکده‌های فیزیک انجام می‌گیرد.
این اهمیت به سبب آن است که برای بسیاری از متخصصان، تاریخ علم به عنوان جزئی از فرآیند تاریخی بزرگتر، فرآیند تحول علم و تعامل آن با نیروهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را نشان می‌دهد.
در حقیقت فیزیک، به‌عنوان علمی که به پرسش‌های علمی بنیادی می‌پردازد و اهمیت مهمی برای درک تصویر عالم دارد، به بخشی از فرهنگ امروزی تبدیل شده‌است و برای درک ارزش آن بررسی تحولات تاریخی این علم اهمیت فراوانی دارد. به‌عنوان مثال برخی از پدیده‌ها در فیزیک، در حوزه‌های خارج از فیزیک مانند فلسفه هم مورد بحث می‌باشند و برای درک معنای این اصول باید پیدایش و تحول آن پدیده‌ها را از لحاظ تاریخی بررسی کرد.
این مجموعه آرشیو بی نظیری شامل بیش از 140 کتاب در حوزه تاریخ فیزیک و در موضوعات زندگینامه دانشمندان و بزرگان علم فیزیک، تاریخ پیدایش و سیر تکامل مفاهیم و اصول فیزیک، تعامل علم فیزیک با دیگر علوم و بسیاری موارد دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان و متخصصان این علم تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی نظیری شامل بیش از 140 کتاب در حوزه تاریخ فیزیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. سلام عزیزم وقعا وب خوبی دارین من شما رو تو وبلاگم لیمک کردم باز هم به من سر بزن

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.