مجموعه دوم کتابهای فیزیک؛ فیزیک کلاسیک

دسته: فروشگاه، فیزیک، مجموعه‌های فیزیک

فیزیک کلاسیک، به کلیه اصول و نظریه‌های فیزیکی تا قبل از پیدایش نظریه کوانتومی گفته می‌شود که تا قبل از سال 1900 میلادی به اوج شکوفایی خود رسیده بود و شامل مباحثی مثل مکانیک کلاسیک از جمله قوانین حرکت نیوتن، الکترومغناطیس کلاسیک و معادلات ماکسول، ترمودینامیک کلاسیک و انتشار نور می‌باشد.
مجموعه قوانین و نظریه‌های این فیزیک که فیزیک نیوتنی هم خوانده می‌شود امروزه در حل بسیاری از مسائل فیزیک و توجیه پدیده‌های طبیعی و روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند. مباحث فیزیک کلاسیک طرفداران بسیاری در بین متخصصان و علاقه‌مندان فیزیک داشته و حتی در رشته‌هایی چون مهندسی مکانیک، عمران و هوافضا کاربرد فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در حوزه فیزیک کلاسیک و در موضوعات اصول و مبانی فیزیک، فیزیک دانشگاهی، مکانیک کلاسیک، دینامیک، الکترومغناطیس کلاسیک، نور و اپتیک، هندبوک‌ها و خودآموزهای فیزیک و آرشیو بزرگی از تحقیقات و سخنرانی‌ها در همه شاخه‌های فیزیک و بسیاری موارد دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، مهندسان و علاقه‌مندان فیزیک کلاسیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در حوزه فیزیک کلاسیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

 • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
 • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
 • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۳ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
 1. سلام ببخشید میخواستم ببینم فقط دی وی دی هستش یا کتاب هم هست

  1. سلام
   همینطور که توضیح داده شده است کتابها به صورت الکترونیکی و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،CHM و EPUB هستند

 2. سلام
  ببخشید فارسی یاانگلیسی؟

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.