مجموعه پنجم کتابهای فیزیک؛ فیزیک حالت جامد، ترمودینامیک

دسته: فروشگاه، فیزیک، مجموعه‌های فیزیک

فیزیک حالت جامد یا فیزیک ماده چگال یکی از گسترده‌ترین و مهمترین شاخه‌های فیزیک است که درباره چگونگی تشکیل مواد، با درنظرگرفتن تمام جزییات حاکم بر طرز قرار گرفتن اتم‌ها، بحث می‌کند. در این شاخه از فیزیک خواص فیزیکی هرگونه جسم فیزیکی و در چهار تقسیم‌بندی رسانا، نمیرسانا، نارسانا و ابررسانا مورد بررسی قرار می‌گیرد و همین گستردگی مباحث در آن باعث پیشرفت سریع علم و تکنولوژی به‌ویژه در صنایعی همچون میکروالکترونیک، کامپیوتر، مخابرات، خودروسازی، پزشکی، نظامی و بسیاری صنایع دیگر گردیده است.
ترمودینامیک یکی دیگر از شاخه‌های فیزیک است که پدیده‌های ماکروسکوپیکی که از تغییر دما، فشار و حجم در یک سیستم فیزیکی اتفاق می‌افتد و به بیان دیگر جابه‌جایی انرژی و چگونگی این جابه‌جایی را بررسی می‌کند. این شاخه از علم فیزیک نیز همانند سایر علوم، یک علم آزمایشگاهی و تجربی می‌باشد که بر پایه چند اصل ساده و بسیار مهم موسوم به قوانین ترمودینامیک شکل گرفته است. اهمیت ترمودینامیک به حدی است که بسیاری از تجهیزات مهندسی شامل دستگاههای تاسیساتی، تجهیزات نیروگاهی، توربین‌های گاز، موتورهای احتراق داخلی، یخچال‌ها و بسیاری از دیگر اختراعات بشر بر پایه علم ترمودینامیک شکل گرفته است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 310 کتاب در زمینه فیزیک حالت جامد و ترمودینامیک و در موضوعات فیزیک مواد رسانا، نارسانا، نیمرسانا و ابررسانا، کریستال‌ها، دانش مواد، مکانیک جامدات و سیالات، دینامیک سیالات، پلیمر، الاستیسیته، الکترودینامیک، انتقال حرارت، فیزیک حرارت، قوانین ترمودینامیک، آنتروپی، انرژی، شیمی فیزیک، ترمودینامیک مواد و محلول‌ها، ترمودینامیک کوانتومی، فلوئیدیک، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، مهندسان و علاقه‌مندان به این مباحث از علم فیزیک، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از ۳۱۰ کتاب در زمینه فیزیک حالت جامد و ترمودینامیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. سلام.میشه کتاب حل المسایل فیزیک هالیدی ویرایش نهم را به همین آدرس میل کنید برام؟ مرسی

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.