مجموعه ششم کتابهای فیزیک؛ الکتریسیته، مغناطیس و موج

دسته: فروشگاه، فیزیک، مجموعه‌های فیزیک

الکتریسیته اثری است که به دلیل موجودیت بار الکتریکی پدید می‌آید و همراه با مغناطیس یکی از نیروهای پایه در فیزیک به نام الکترومغناطیس را تشکیل می‌دهند که یکی از شاخه‌های مهم علم فیزیک بوده و به مطالعه پدیده‌های الکتریکی و مغناطیسی و ارتباط آنها با هم می‌پردازد.
الکترومغناطیس برای اولین بار در زمان هانس کریستان اورستد و پس از مشاهدات وی در مورد تاثیر جریان الکتریکی بر عقربه قطب نمای مغناطیسی، به عنوان دانشی جدید مطرح شد و پس از او توسط بسیاری از پژوهشگران که مهمترین آنان مایکل فاراده بود تکامل بیشتری یافت. در نهایت جیمز کلرک ماکسول پدیده‌ها و قوانین الکترومغناطیس در فیزیک کلاسیک را به شکل شناخته‌شده امرزی و تحت عنوان قوانین ماکسول درآورد.
یکی از نتایج مهم قوانین الکترومغناطیس که معادلات ماکسول نیز نامیده می‌شوند، مفهوم طیف الکترومغناطیسی و در نهایت فیزیک امواج الکترومغناطیسی است. امروزه این بخش از فیزیک، کاربردها و اهمیت بسیار فراوانی را در صنایع و علوم مختلف از جمله صنعت، مخابرات، پزشکی، نظامی و اخترشناسی دارا می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 280 کتاب در زمینه الکتریسیته، الکترومغناطیس و موج و در موضوعات الکتریسیته و مغناطیس، الکترومغناطیس، الکترونیک، فیزیک امواج مکانیکی و الکترومغناطیسی، الکترودینامیک، اپتیک موجی، امواج رادیویی، فیزیک مواد رسانا و نیمرسا و ابررسانا، ژئومتری، الکترونیک و مغناطیس هسته‌ای، اپتوالکترونیک، فیزیک ارتعاشات، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، مهندسان و علاقه‌مندان به این شاخه از علم فیزیک، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از ۲۸۰ کتاب در زمینه الکتریسیته، مغناطیس و موج
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. thank you so much

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.