مجموعه هفتم کتابهای فیزیک؛ کوانتوم

دسته: فروشگاه، فیزیک، مجموعه‌های فیزیک

در حوالی ابتدای قرن بیستم میلادی، دانشمندان پدیده‌هایی را مشاهده کردند که دیگر با فیزیک کلاسیک و قوانین آن قابل توجیه نبوده و در مقیاس اتمی نظریه‌های کلاسیک نمی‌توانستند توصیف کاملی از آن پدیده‌ها ارائه دهند. امروزه به مجموعه نظریه‌ها و قانونهایی که به توجیه این پدیده‌ها می‌پردازد، “فیزیک جدید” یا “فیزیک نوین” می‌گویند.
شالوده فیزیک نوین را “نظریه نسبیت” و “نظریه کوانتوم” تشکیل می‌دهند و به دلیل سختی آزمایش‌ها در آن و در عین جذابیت و اهمیت مباحث آن، درک آن دشوار است. در مقیاس میکروسکوپیک و سرعت‌های بالا توجیه پدیده‌های فیزیکی با قوانین فیزیک کلاسیک امکان‌پذیر نبوده و دارای تناقضاتی است که کشف و درک و توجیه اصول حاکم بر آن پدیده‌ها با فیزیک نوین امکان پذیر است. به همین دلیل فیزیک نوین به بیشتر معماهای فیزیک کلاسیک پاسخ داده و باعث تکمیل آن شده است.
فیزیک کوانتوم به عنوان یکی از پایه‌های فیزیک نوین به مطالعه و بررسی پدیده‌ها در مقیاسهای بسیار کوچک مانند مولکول و اتم و ذرات زیراتمی می‌پردازد. دراین مقیاس، کنش‌های فیزیکی در حد و اندازه‌ ثابت پلانک هستند و می‌توانند با دقت بسیار زیادی پدیده‌ها را توصیف کنند و به همین دلیل این بخش از فیزیک دارای ساختار نظری فراگیر و کاملی است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 360 کتاب در زمینه فیزیک کوانتوم و در موضوعات مکانیک کوانتومی، نظریه میدان کوانتومی، مکانیک کوانتومی نسبیتی، رمزنگاری کوانتومی، محاسبات کوانتومی، اپتیک کوانتومی، کرومودینامیک کوانتومی، نظریه بینظمی و فرکتال، سیستمهای اسپینی کوانتومی، الکترودینامیک کوانتومی، کیهان‌شناسی کوانتومی، الکترونیک کوانتومی، ترمودینامیک کوانتومی، دینامیک کوانتومی، نقاط کوانتومی، فیزیک مدرن، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، متخصصان و علاقه‌مندان فیزیک کوانتوم، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 360 کتاب در زمینه فیزیک کوانتوم
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. سلام. چرا تمام بسته های ارزشمند مثل کتابهای فیزیک؛ نسبیت، فیزیک ذرات بنیادی، فیزیک هسته‌ای، اخترفیزیک و کتابهای فیزیک؛ کوانتوم همگی زبان اصلی هستند. چرا دوبله نشده اند? واقعا حیف است!

  2. @Zahra
    azize dele baradar ketabo duble nemikonan tarjomeh mikonan

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.