مجموعه نهم کتابهای فیزیک؛ فیزیک کاربردی، نانوفیزیک، بیوفیزیک و ژئوفیزیک

دسته: فروشگاه، فیزیک، مجموعه‌های فیزیک

فیزیک تا اوایل قرن بیستم، مباحث و نظریه‌های کلاسیکی چون مکانیک، گرما، نور، صوت و الکتریسیته را شامل می‌شد، اما در یکصد سال اخیر و بخصوص در دوران معاصر و بر اثر کوشش‌های پیگیر دانشمندان و فیزیکدانان، به پیشرفت و توسعه بسیاری در اشتراک با سایر علوم مانند شیمی، زیست‌شناسی و پزشکی و بسیاری علوم دیگر، دست یافته بطوریکه امروزه بیش از 30 موضوع و شاخه علمی را در بر گرفته است.
علم و فناوری همواره اثر متقابل بر یکدیگر داشته‌اند بطوریکه با پیشرفت علمی بشر ابزارها و روشها و فناوری‌های جدید ایجاد شده و از طرفی همان روشها و فناوری‌ها به‌واسطه کمک به دقتی بالاتر در اندازه‌گیری‌ها و آزمایشات علمی، باعث پیشرفت و تکامل علوم و رسیدن به نتایج علمی بیشتر و دقیقتر گردیده‌اند.
امروزه بسیاری از نتایج و موضوعات فیزیک پیامدهای کاربردی بسیار مفیدی دارند و در حقیقت این نتایج در فناوری‌های بسیاری از جمله ارتباطات، پزشکی، بیولوژی، آموزشی، حمل‌ونقل، کشاورزی، محیط زیست و بسیاری از علوم مهندسی دیگر موثر بوده و به چارچوبی به نام “فیزیک کاربردی” تبدیل گشته‌اند.
فیزیک کاربردی، به جهت تفاوت در نگاه و روش محققین آن، اصطلاحی در مقابل “فیزیک محض” و به معنی کاربردهای فیزیک در تکنولوژی‌های خاص می‌باشد بطوریکه در آن فیزیکدان، چیزی را به‌طور خاص طراحی نمی‌کند بلکه از فیزیک برای تحقیق در جهت گسترش تکنولوژی‌های جدید و یا حل مشکلات مهندسی استفاده می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 220 کتاب فیزیک کاربردی و در موضوعات نانوفیزیک، بیوفیزیک، ژئوفیزیک، ژئومتری، فیزیک محیط زیست، فیزیک شیمی، شیمی فیزیک، نانولوله‌های کربنی، هولوگرافی، فیزیک دریا و اقیانوس، فیزیک اتمسفر، اکونوفیزیک، نانوتکنولوژی، نانوالکترونیک، نانوفتونیک، نانومغناطیس، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، متخصصان و علاقه‌مندان فیزیک کاربردی، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 220 کتاب فیزیک کاربردی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.