کاوش رباتیک منظومه شمسی؛ بخش دوم

دسته: رباتیک، نجوم و کیهان شناسی
کاوش رباتیک منظومه شمسی؛ بخش دوم

کتاب “کاوش رباتیک منظومه شمسی” یک تاریخچه دقیق از ماموریت‌های بدون سرنشین است که منظومه شمسی ما را کاوش کرده‌اند.
این کتاب به ارائه یک بازبینی جامع در دو بخش از کاوش منظومه شمسی می‌پردازد، بر فناوری کاوش‌های فضایی رباتیک منظومه شمسی تمرکز می‌کند و شامل ماموریت‌هایی است که به دلایل مختلفی هرگز به اتمام نرسیده‌اند.
موضوعات پوشش‌داده شده تا آنجا که ممکن است از تمام نقطه‌‌نظرات مهندسی و علمی استفاده کرده و شامل توصیفات فنی فضاپیما، طرح‌های ماموریت و ابزار‌های آنها، می‌شوند. نتایج علمی به‌صورت دقیق همراه با جزئیاتی از مدیریت ماموریت، مورد بحث قرار گرفته‌اند.
این کتاب بسیار جامع، ماموریت‌ها و نتایج موجود از سال ۱۹۵۰ تا 2009 را پوشش می‌دهد. بعضی از آخرین ماموریت‌ها و نتایج آنها، برای اولین بار در یک کتاب علمی محبوب، ظاهر شده‌اند.
سال انتشار: 2008  |  550 صفحه  |  حجم فایل: 17 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Robotic Exploration of the Solar System: Part 2: Hiatus and Renewal, 1983-1996 (Springer Praxis Books / Space Exploration)
نویسنده
Paolo Ulivi,David M. Harland
ناشر
Praxis
ISBN10:
0387789049
ISBN13:
9780387789040

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  سیارات  منظومه شمسی  

عناوین مرتبط:


Provides a comprehensive review in two parts of the exploration of the Solar System, focusing on the technology of the robotic space probes that made it possible, including missions which - for a variety of reasons – were never completed.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.