مجموعه اول آرشیو مجلات علمی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های علم و فناوری

Discover ،Scientific American و WEIRD سه ماهنامه علمی معتبر و محبوب آمریکایی هستند که هر کدام ارائه‌دهنده جدیدترین مقالات علمی، نظریات و کشفیات علمی می‌باشند. مخاطبان این سه مجله علمی شامل تمام افرادی می‌شوند که به علم و مباحث علمی و پژوهشی علاقه‌مند بوده و حتی ممکن است هیچ پیش‌زمینه علمی نداشته باشند.
مجله Scientific American آنچه را که علم می‌تواند وعده دهد و اثبات کند را معرفی می‌کند و نقش حیاتی کشفیات علمی را در پزشکی، انرژی، فیزیک هسته‌ای، تکنولوژی، ماکروبیولوژی و ژنتیک، محیط زیست و تجارت بازبینی می‌کند. این مجله در سال 1845 تاسیس شد و به خاطر تاریخچه طولانی‌اش در ارائه اطلاعات علمی از طریق متون دقیق و تصاویر رنگی، مورد توجه عموم قرار گرفته است . از 167 سال پیش در زمان تاسیس مجله تاکنون، بسیاری از دانشمندان معروف مانند آلبرت انیشتین، مقاله‌های علمی خود را در این مجله منتشر کرده‌اند.
مجله Discover یک مجله برتر خبری برای افراد علاقه‌مند به علم و اکتشافات می‌باشد. این مجله کاملا تصویری است و مردان و زنان موثر در پیشرفت‌های علمی را معرفی می‌کند و از سال 1980 تا به امروز همواره در به‌روز نگه داشتن مباحث علمی کوشا بوده است. هر شماره آن، مقاله‌هایی را در طیف وسیعی از موضوعات پوشش می‌دهد که این موضوعات شامل نجوم، دیرین‌شناسی، انسان‌شناسی، پزشکی، فیزیک، بیولوژی و آخرین تحولات تکنولوژیکی می‌شود. این مجله یک راهنمای قابل دسترس برای ایده‌هایی است که بیشترین اهمیت را در دنیای امروزه دارند و بیشتر از گجت‌ها و ابزارها بر ایده‌ها و کشفیات تمرکز دارد. مجله Discover جوایز متعددی از جمله ASJA (روزنامه‌نگاران و نویسندگان برتر جامعه آمریکایی)، MPA Digital (بهترین مجموعه Podcast) و جایزه مجله بین‌المللی Ellie را در سال 2007 دریافت کرده است.
مجله WEIRD مهیج‌ترین داستان‌های مرتبط با افراد، شرکت‌ها، تکنولوژی‌ها و ایده‌هایی که زندگی ما را متحول می‌کنند را شرح می‌دهد. موضوعات پوشش‌داده‌شده توسط این مجله مواردی همچون تکنولوژی، تجارت، سیاست جهانی، رسانه جدید، هنر و فرهنگ، محیط زیست و یا بهترین محصولات عرضه شده می‌باشد. این مجله یک ماهنامه تمام رنگی آمریکایی با موضوع چگونگی تأثیر فناوری‌های جدید و در حال رشد بر فرهنگ، اقتصاد و سیاست است که از ژانویه ۱۹۹۳ منتشر می‌شود و دفتر آن در سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا قرار دارد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیوی از سه مجله علمی Scientific American، Discover و WEIRD
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. باسلام و خداقوت
    آپ دیت مجله یScientific American تا کی است؟ به عبارتی آخرین مجله مورخ چه زمانی است؟
    بقیه ی مجلات چطور؟

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.