مجموعه اول کتابها و مجلات خیاطی و گلدوزی

دسته: خودآموز، فروشگاه، مجموعه‌های لباس و مد

هنر خیاطی در حقیقت توانایی اندازه‌گیری درست جهت تهیه لباس و پوشاک می‌باشد. در حقیقت یک خیاط خوب همیشه اول باید در اندازه‌گیری توانایی و مهارت خوبی داشته باشد و هنر واقعی خود را در برآورد دقیق از چیزی که واقعا وجود دارد نشان دهد. این هنر در کنار هنر گلدوزی، به عنوان یکی از هنرهای شناخته شده زنان ایرانی از دوران قدیم و درون خانواده مطرح بوده و استفاده از آن به عنوان یک صنعت دستی، حتی نقش موثری در اقتصاد خانواده داشته است. به همین خاطر همه بانوان ایرانی کمابیش و از جهات مختلف به آن و یا لباس و پوشاک بدست آمده از این هنر علاقه‌مند بوده و تمایل زیادی به تجربه آن و یا کار ماهرانه در آن دارند و لازمه یک خیاطی هنرمندانه نیز کسب مهارت، تخصص و تجربه کافی در این زمینه می‌باشد.
گروه بر بالهای کتاب در بسته آموزشی دیگری از مجموعه‌های هنری لباس و پوشاک، آرشیو جامع و بی‌نظیری از بیش از 120 کتاب و مجله خیاطی و گلدوزی و شامل موضوعاتی چون آموزش‌های گام به گام و تخصصی خیاطی و گلدوزی، راهنماهای مصور، طراحی و برش و دوخت انواع مدل‌ها، خیاطی به روش‌های بدون الگو و سریع و کم هزینه، لباس کودکان و بزرگسالان، اسباب بازی‌ها و عروسک‌های گلدوزی‌شده و تزئینی، پرده‌ها، گلدوزی تزئینات و دکوری‌ها، انواع روش‌های کلاسیک و مدرن در خیاطی و گلدوزی، ابزارها و ماشین‌های خیاطی و گلدوزی و نحوه کار با آنها، تکنیک‌ها و بسیاری موضوعات دیگر را گردآوری کرده و تقدیم همه هنردوستان و علاقه‌مندان می‌نماید.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو جامع و بی‌نظیری از بیش از 120 کتاب و مجله خیاطی و گلدوزی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها و مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و mobireader برای نمایش فایل‌ها
بسته بندی زیبا و شکیل

مجموعه مجلات:

برخی از عناوین مجلات موجود در این مجموعه که همگی از بهترین و معروفترین مجلات و منابع این عرصه هنری می‌باشند عبارتند از:

Sew Beautiful
A Needle Pulling Thread
American Patchwork and Quilting
Australian Country Threads
interweave stitch
Stitches
Vogue Patterns

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۵ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. خیلی مجموعه جالبی هستش . خلاقیت

  2. سلام.این مجموعه فقط راجع به خیاطیه یا اموزش الگو هم داره؟
    این مجموعه برای زنهای خانه داره یا یه مجموعه ی حرفه ایه؟

  3. آ موزش خیاطی پىشرفته

  4. خیلی چیز یاد گرفتم ممنون.لطفا ارتقا بدین

  5. ممنون خیلی استفاده کردم

ارسال دیدگاه