گیرنده‌های جی پی اس و Galileo با نرم افزار تعریف شده؛ یک رویکرد تک فرکانسی

دسته: GPS
گیرنده‌های جی پی اس و Galileo با نرم افزار تعریف شده؛ یک رویکرد تک فرکانسی

موضوع این کتاب در رابطه با فن‌آوری‌های نوین حوزه گیرنده‌های ناوبری ماهواره‌ای بوده و به بحث و کاوش در این زمینه، نحوه استفاده و کاربردهای متفاوت آن به‌گونه‌ای دقیق و جامع پرداخته است.
نویسنده این کتاب به‌منظور ساخت یک گیرنده با قابلیت تنظیم مجدد که از طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی نیز پشتیبانی نماید، به ارائه مباحثی در رابطه با معماری گیرنده مبتنی بر تکنیک‌های نرم‌افزار تعریف‌شده، پرداخته است.
متن این کتاب با سبکی بسیار دوستانه و کاربرپسند تالیف شده و موضوع را از اصول اولیه تا تحقیقات پژوهشگران پیگیری می‌نماید. بدین ترتیب مرجع مناسبی برای مطالعه در رابطه با گیرنده‌های ناوبری ماهواره‌ای می‌باشد. این کتاب با هدف ارائه دانش و اطلاعات مورد نیاز دانشجویان سطوح تحصیلات تکمیلی و با رعایت اصول آکادمیک تالیف شده است. بنابراین استفاده از این کتاب به‌عنوان کتاب درسی در زمینه تکنولوژی‌های متفاوت GPS و پردازش سیگنال دیجیتال نیز امکان‌پذیر خواهد بود.
سال انتشار: 2007  |  189 صفحه  |  حجم فایل: 2 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

A Software-Defined GPS and Galileo Receiver: A Single-Frequency Approach (Applied and Numerical Harmonic Analysis)
نویسنده
Kai Borre, Dennis M.Akos, Nicolaj Bertelsen, Peter Rinder, Soren Holdt Jensen
ناشر
Birkhauser Boston
ISBN10:
0817645403
ISBN13:
9780817643904

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


This book explore the use of new technologies in the area of satellite navigation receivers. In order to construct a reconfigurable receiver with a wide range of applications, the authors discuss receiver architecture based on software-defined radio techniques. The presentation unfolds in a user-friendly style and goes from the basics to cutting-edge research. The book is aimed at applied mathematicians, electrical engineers, geodesists, and graduate students. It may be used as a textbook in various GPS technology and signal processing courses, or as a self-study reference for anyone working with satellite navigation receivers.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.