مجموعه دوم کتاب‌های آمار؛ آمار ریاضی

دسته: آمار، ریاضی، فروشگاه، مجموعه‌های ریاضیات و آمار

آمار ریاضی یکی از شاخه‌های بسیار وسیع و مهم از علم آمار می‌باشد که با به‌کارگیری مدل‌ها و روش‌های کاربردی علم ریاضیات و استفاده از نتایج تحلیل‌های کمی و کیفی آنها، به کاربرد موثر و دقیق علم آمار در پژوهش‌های همه زمینه‌های علمی و صنعتی مدرن می‌پردازد.
امروزه با توجه به کاربرد روزافزون علم آمار، آمار ریاضی و روش‌های کاربردی آن در زمینه‌های صنعتی، پژوهشی، مدیریت و برنامه‌ریزی، پزشکی، اقتصاد، جامعه‌شناسی و بسیاری از زمینه‌های علمی دیگر، کاربرد فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی و در موضوعات اصول و مبانی آمار و احتمالات، اصول و مبانی آمار ریاضی، نظریه‌های آمار و احتمالات، ریاضیات در آمار و احتمال، استنباط آماری، آنالیز چندمتغیره، مدل‌های خطی، سری‌های زمانی، فرآیندهای تصادفی، مدل‌سازی آماری، تکنیک‌های آماری، داده‌کاوی، نمونه‌گیری، فرآیندهای مارکف، رگرسیون، آمار پارامتری و غیرپارامتری، آمار و احتمال مهندسی، آمار و احتمال کاربردی، آمار پیشرفته، روش‌های آماری، تجزیه و تحلیل داده‌ها، تئوری بازی‌ها، آمار و محاسبات، آمار بیزی، فرآیندهای آماری، تحلیل ریسک، آمار فضایی، آمار ترتیبی، جبر ماتریسی، اشتباهات رایج در علم آمار، آمار در مهندسی قابلیت اطمینان، آمار در مدیریت و تصمیم‌گیری، بهینه‌سازی، شش‌سیگما، توزیع آماری، مقالات، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علم آمار تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 540 کتاب در زمینه آمار ریاضی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.