مجموعه سوم کتاب‌های آمار؛ آمار و احتمال

دسته: آمار، ریاضی، فروشگاه، مجموعه‌های ریاضیات و آمار

نظریه احتمال شاخه‌ای از علم ریاضیات است که به پژوهش و بررسی رویدادهای احتمالی از دیدگاه علم ریاضیات می‌پردازد. این مفهوم به دلیل پدیده‌ها و داده‌های غیرقطعی مورد مطالعه در علم آمار، با مباحث، فنون و روش‌های دانش آمار ارتباط نزدیکی داشته و یکی از بخش‌های مهم و پرکاربرد علم آمار و مطالعات آماری را تشکیل می‌دهد.
امروزه نظریه‌ها، روش‌ها و تکنیک‌های آمار و احتمالات در بسیاری از عرصه‌های علمی به‌ویژه اقتصاد و تجارت، جامعه‌شناسی، پزشکی، صنعت و زمینه‌های علمی دیگر، بسیار فراگیر و پرکاربرد می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه آمار و احتمال و در موضوعات اصول و مبانی آمار و احتمال، نظریه احتمال، ریاضیات در آمار و احتمال، فرآیندهای تصادفی، فرآیندهای مارکف، نظریه‌های آمار و احتمال، آمار و احتمال مهندسی، آمار و احتمال کاربردی، تئوری بازی‌ها، آمار و احتمال بیزی، آمار و احتمال پیشرفته، نظریه زنجیره مارکف، تجزیه و تحلیل داده‌ها، متغیرهای تصادفی، فضاهای باناخ، بهینه‌سازی، تحلیل ریسک، آمار و احتمال در مسائل علمی، روش‌های آمار و احتمال، مسائل و تمرین‌های آمار و احتمال، مقالات، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علم آمار و احتمال تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه آمار و احتمال
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.