مجموعه چهارم کتاب‌های آمار؛ آمار اقتصادی

دسته: آمار، اقتصاد، ریاضی، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری، مجموعه‌های ریاضیات و آمار

آمار اقتصادی شاخه‌ای بسیار کاربردی از علم آمار است که با به‌کارگیری روش‌ها و فنون آماری، به بررسی و تحلیل داده‌های اقتصادی در صنعت و تجارت می‌پردازد. این بخش از دانش آمار در بهبود تجارت و سازماندهی امور مالی و اقتصادی و نیز بررسی و کنترل کیفیت تولید در صنعت، نقش مهم و موثری را دارا می‌باشد.
امروزه با پیشرفت و توسعه فناوری و کاربرد روزافزون محاسبات ماشینی، بررسی و استفاده از آمار اقتصادی و مباحث تحت پوشش آن، در بسیاری از زمینه‌ها همچون بانکداری، شرکت‌های تجاری، سازمان‌های دولتی، صنایع و بسیاری موارد دیگر، کاربرد و اهمیت فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه آمار اقتصادی و مالی و در موضوعات اصول و مبانی آمار اقتصادی و مالی، مدل‌ها و روش‌های آماری در اقتصاد و امور مالی، اقتصادسنجی، نظریه تصمیم، کنترل کیفیت، نظریه احتمال در اقتصاد و امور مالی، روش‌های تخمینی، اقتصادسنجی کلان، آمار و مدل‌های بیزی، نمونه‌گیری، استنباط آماری، مدل‌های خطی، تحلیل چندمتغیره، سری‌های زمانی، تکنیک‌های آماری، آمار صنعتی، آمار اجتماعی، تحلیل و مدیریت ریسک مالی و اقتصادی، ریاضیات در آمار اقتصادی و مالی، تئوری بازی‌ها، مدل‌های مارکف، رگرسیون، داده‌کاوی، فرآیندهای تصادفی، مدل‌سازی آماری، بهینه‌سازی، تجزیه و تحلیل داده‌ها، شش‌سیگما، مقالات، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان آمار اقتصادی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه آمار اقتصادی و مالی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.