مجموعه ششم کتاب‌های آمار؛ نرم‌افزارهای تخصصی

دسته: آمار، ریاضی، فروشگاه، مجموعه‌های ریاضیات و آمار

نرم‌افزارهای تخصصی علم آمار، ابزارهایی بسیار مفید و پرکاربرد می‌باشند که با توجه به پیشرفت کامپیوترها و محاسبات ماشینی نقش مهمی را در ذخیره‌سازی، تبدیل، طبقه‌بندی، کنترل کیفیت و تحلیل داده‌های آماری ایفا می‌کنند. این نرم‌افزارها به شکلی بسیار دقیق، سریع و هوشمند، گستره وسیعی از روش‌ها و تحلیل‌های آماری را انجام می‌دهند و به‌همین‌خاطر موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه و پیشرفت بسیار زیاد در روند انجام تحقیقات آماری می‌گردند.
امروزه نرم‌افزارهای آماری بواسطه سهولت استفاده و ابزارها و امکانات بسیار زیاد خود همچون محیط‌های گرافیکی مناسب، ذخیره‌سازی، تحلیل داده‌ها بر مبنای روش‌های علمی و ریاضی، رسم انواع نمودارها، بکارگیری انواع تکنیک‌ها و مدل‌های آماری و بسیاری از قابلیت‌های دیگر، در انجام پژوهش‌ها و مطالعات آماری در زمینه‌های علمی، صنعتی و اقتصادی کاربرد و اهمیت بسیار زیادی را دارا می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی و برنامه‌های کاربردی علم آمار و در موضوعات آموزش مقدماتی و پیشرفته کار با نرم‌افزارهای SPSS، SAS، Excel، Minitab، R، S-Plus، STATA، Eviews، Mathematica، برنامه‌نویسی آماری، تجزیه و تحلیل آماری، داده‌کاوی، رگرسیون، شبیه‌سازی آماری، شش‌سیگما، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علم آمار تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی و برنامه‌های کاربردی علم آمار
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. سلام. دیکشنری ریاضیات مالی می خوام

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.