مجموعه سوم کتاب‌های مهندسی مخابرات؛ پردازش سیگنال دیجیتال

دسته: پردازش سیگنال دیجیتال، فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مخابرات، مهندسی برق

پردازش سیگنال دیجیتال یکی از مهمترین بخش‌های مهندسی سیستم‌های مخابراتی و الکترونیکی است که در ماشین‌ها و فناوری‌های دیجیتال و پرکاربرد امروزی مبنای اصلی پردازش اطلاعات می‌باشد. این فرآیند با استفاده از روش‌ها و الگوریتم‌های مختلف و تجزیه، تحلیل و تبدیل سیگنال‌های دیجیتال، آن‌ها را به فرمی تبدیل می‌کند که برای انتقال در کانال‌های ارتباطی مختلف و یا ذخیره‌سازی مناسب گردند.
امروزه پردازش سیگنال‌های دیجیتال اعم از صدا، تصویر و فیلم با پیشرفت‌های روزافزون خود در بسیاری از زمینه‌های علمی و صنعتی از جمله صنایع مخابراتی و ارتباطی، مهندسی پزشکی، رسانه‌های دیجیتال، پردازش صوت و تصویر، مهندسی کنترل و صنایع اتوماسیون، زمین‌شناسی و هواشناسی و بسیاری صنایع دیگر اهمیت و کاربرد فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 290 کتاب در زمینه پردازش سیگنال دیجیتال و در موضوعات اصول و مبانی پردازش سیگنال دیجیتال، تجزیه و تحلیل سیگنال، انتقال سیگنال دیجیتال، تشخیص الگو، الگوریتم‌های پردازش سیگنال، فیلترهای تطبیقی، کاهش نویز، پردازش سیگنال رادار، پردازش تصویر دیجیتال، پردازش سیگنال‌های صوتی دیجیتال، پردازش سیگنال آماری، کاربرد متلب در پردازش سیگنال، طراحی فیلترهای دیجیتال، کنترل نویز، سنجش از راه دور، پردازش گفتار، پردازش سیگنال در پزشکی، پردازش سیگنال ویدئو، پردازش سیگنال کاربردی، پردازش سیگنال‌های گسسته و پیوسته، پردازش سیگنال و سیستم‌های مخابراتی، پردازش سیگنال و سنسورها، تبدیل فوریه، کدینگ سیگنال، پردازش سیگنال‌های چند رسانه‌ای، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مخابرات و پردازش سیگنال دیجیتال تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 290 کتاب در زمینه پردازش سیگنال دیجیتال
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. thanks a lot

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.