اشیاء متفکر؛ رویکردهای معاصر در طراحی محصول

دسته: طراحی صنعتی
اشیاء متفکر؛ رویکردهای معاصر در طراحی محصول

کتاب “اشیاء متفکر؛ رویکردهای معاصر در طراحی محصول” به بررسی بسیاری از روش‌های طراحانی که در کار خود از نوعی ساختارشکنی در فرآیند طراحی بهره‌جسته‌اند، پرداخته است.
چگونه اشیاء با ما ارتباط برقرار می‌کنند؟ این کتاب نشان می‌دهد که چگونه طراحان می‌توانند یاد بگیرند سیگنال‌هایی که یک شی می‌فرستد را بخوانند، معنی آن را تفسیر کنند و زمینه تاریخی آن را کشف کنند و از آن پیام‌ها در طراحی‌های جدید خود برای طراحی محصولات استفاده کنند. خوانندگان یاد خواهند گرفت که سبک‌ها و روش‌های فعلی طراحی را به رسمیت بشناسند و انگیزه پیشگامانی که به خلق اشیاء نمادین پرداخته‌اند را درک کنند.
جهانی شدن، تکنولوژی، رسانه‌ها و نیاز به آینده‌ای پایدار، همگی بخشی از طراحی محصول معاصر هستند و این راهنمای نوآورانه به دانشجویان و طراحان کمک می‌کند تا این تاثیرات را به عنوان سمبل ترکیب کنند.
سال انتشار: 2009  |  192 صفحه  |  حجم فایل: 13 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Thinking Objects: Contemporary Approaches to Product Design
نویسنده
Tim Parsons
ناشر
AVA Publishing
ISBN10:
2940373744
ISBN13:
9782940373741

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  طراحی محصول  

عناوین مرتبط:


Thinking: Objects: Contemporary Approaches to Product Design discusses influences on modern product design such as globalization, technology, the media and the need for a sustainable future, and demonstrates how readers can incorporate these influences into their own work. The book also discusses how readers can learn to read the signals an object sends, interpret meaning and discover historical context. Thinking: Objects provides an essential reference tool that will enable you to find your own style and succeed in the industry.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.