همانند خود واقعیتان زندگی کنید

دسته: توسعه فردی
همانند خود واقعیتان زندگی کنید

این کتاب با شیوه عملی و عمیقی مخاطبین خود را راهنمایی می‌نماید تا هویت حقیقی خویش را از میان بخش‌های روزمره زندگی خود کشف کنند و اطلاعات و بینش ضروری به‌منظور تحقق چنین هدفی را به‌صورت جامع ارائه داده است.
نویسنده با استفاده از یک دیدگاه طنزآمیز بر روی این حقیقت متمرکز شده است که ابزاری که اغلب افراد به‌منظور فریب خود و دیگران از آن‌ها استفاده می‌نمایند، دقیقا همان ابزاری هستند که به‌منظور شناخت هویت شخص نیز بدان‌ها نیاز خواهد بود. شیوه مراقبت هدایت شده یکی از مجموعه روش‌هایی است که در مرکز این استراتژی قرار گرفته و به آرامی آگاهی خاصی در رابطه با زندگی و حوادث آن را به ارمغان خواهد آورد.
سال انتشار: 2004  |  202 صفحه  |  حجم فایل: 1 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

What’s It Like Being You? Living Life as Your True Self!
نویسنده
John-Roger, Paul Kaye
ناشر
Mandeville Press
ISBN10:
1893020258
ISBN13:
9781893020252

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


Practical and profound, this guide to discovering a true self behind the “parts” played in everyday life presents the information and inspiration necessary to achieve fulfillment. Often taking a humorous perspective, this work is centered on a belief that the tools we use to deceive ourselves and others are the same tools we need to know ourselves better. Guided meditation is one of a series of practices at the center of this strategy that slowly brings into focus an awareness of life and its possibilities.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.