کار با چوب؛ راهنمای گام به گام تصویری نجاری موفق

دسته: صنایع چوبی
کار با چوب؛ راهنمای گام به گام تصویری نجاری موفق

در عصر ماشین لذت خاصی در کار با چوب است.
در این کتاب با دستورالعمل‌های ساده و قابل اجرا برای تسلط بر مهارت‌های اصلی کار با چوب و پروژه‌هایی که در پایان کتاب موجود است، چگونگی پیاده‌سازی این مهارت‌ها را در عمل نشان می‌دهد.
در فصل اول کتاب کار با چوب اطلاعات لازم در مورد تصمیم‌گیری آگاهانه برای انتخاب و تطبیق کیفیت چوب با پروژه در نظر گرفته شده و در ادامه معرفی تمامی ابزارهای ضروری برای کار روی چوب آورده شده است. در فصل‌های دیگر کتاب کار با چوب، دستورالعمل‌های گام به گام و دقیق برای مهارت استفاده از ابزار و ماشین‌آلات و انجام کار روی چوب با این ابزار آورده شده است.
سال انتشار: 2010  |  400 صفحه  |  حجم فایل: 72 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Woodwork: A Step-by-Step Photographic Guide to Successful Woodworking
نویسنده
DK Publishing
ناشر
DK Publishing
ISBN10:
0756643066
ISBN13:
9780756643065

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  ابزار نجاری  تکنیکهای نجاری  

عناوین مرتبط:


From carving and veneering to jewelry boxes and custom cabinetry, Woodwork is the ultimate visual guide to every essential woodworking technique. Featuring an attractive range of finely crafted projects in easy-to-follow step-by-step detail, from household items to furniture, Woodwork is an inspiring book for woodworking enthusiasts who want to develop their skills, whether a beginner or more advanced woodworker.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.