مجموعه سیزدهم مجلات صنایع چوب

دسته: صنایع چوبی، فروشگاه، مجموعه‌های صنایع چوبی

مجموعه سیزدهم مجلات صنایع چوب شامل برخی عناوین معتبر و جدید از مجلات صنایع چوب می‌باشد که با پوشش بسیاری از مطالب تخصصی، ترفندها و مهارت‌های صنعتی و کارگاهی گوناگونی را آموزش می‌دهند. عناوین موجود در این مجموعه با تمرکز بر موضوعاتی چون طراحی داخلی چوبی، سازه‌های چوبی، معماری چوبی، دکوراسیون داخلی چوبی خانه و محل کار، طراحی و ساخت کابینت‌های چوبی، خانه‌های چوبی، ساخت مبلمان و وسایل خانگی، پروژه‌های خانگی و سریع، ابزارهای تخصصی کار با چوب، مهارت‌های کارگاهی و بسیاری موضوعات دیگر، مطالب بسیار جذاب و متنوعی را پوشش می‌دهند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 شماره از 11 مجله معتبر و ارزشمند صنایع چوب از جمله مجلات Brico، Canadian Woodworking & Home Improvement، Design Solutions، Fine Homebuilding، Furniture & Cabinetmaking، Modern Wood Work India، National Hardwood، Systeme D، Timber Design & Technology Middle East، Timber Frame Homes، Timber Home Living می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و علاقه‌مندان صنایع چوب تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 شماره از 11 مجله معتبر و ارزشمند صنایع چوب
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

عناوین مجلات موجود در این مجموعه که از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه صنایع چوب می‌باشند عبارتند از:

Brico
Canadian Woodworking & Home Improvement
Design Solutions
Fine Homebuilding
Furniture & Cabinetmaking
Modern Wood Work India
National Hardwood
Systeme D
Timber Design & Technology Middle East
Timber Frame Homes
Timber Home Living

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.